Die Produkte


Podłogi Fortelock


Profi auto 2017. Fot. InsidegarageFortelock jest systemem nowoczesnych podłóg przeznaczonym do powierzchni zarówno nowo utworzonych jak i tych już wykonanych. Przeznaczony jest do pomieszczeń takich jak garaże, warsztaty samochodowe, siłownie, obiekty użyteczności publicznej.
Płytki modułowe można ułożyć w dowolny wzór co sprawi że wnętrze stanie się nietuzinkowe, a przy tym bardzo wytrzymałe na wszelkie zabrudzenia oraz środki chemiczne. Zaletą jest oddychalność podłoża, szybki montaż i demontaż. Przez wiele lat podłoga będzie wyglądała estetycznie. Podłogę łatwo utrzymać w czystości.
Fortelock to system podłóg dla odbiorców, którzy wymagają czegoś więcej. Gwarancja producenta wynosi do 12 lat! Czas użytkowania szacuje się na 25 lat!


System Kenovo


Kenovo to grupa produktów uniwersalnych, bardzo łatwych w montażu, idealnych dla klientów poszukujących możliwości zaoszczędzenia miejsca w pomieszczeniach takich jak garaże, domki narzędziowe, pralnie, spiżarnie.
System składa się z w pełni kompatybilnych modułów, W każdym momencie można go dowolnie przebudować według własnych potrzeb.

Regały posiadają technologię szybkiego montażu oraz demontażu, dzięki czemu może zostać przeniesiony do innej lokalizacji w przyszłości. Dodatkowym atutem jest wysoka jakość wykonania oraz powłoka elastomerowa na hakach, zapobiega zarysowaniu zawieszanych przedmiotów.
System Kenovo posiada dwie grupy produktowe, czarną oraz białą, która jest najnowszą odpowiedzią na potrzeby konsumentów.


Meble garażowo-warsztatowe WolfcraftSystem mebli garażowo-warsztatowych Wolfcraft pozwala na zagospodarowanie przestrzeni w warsztacie lub garażu według indywidualnych potrzeb oraz pomysłów. Skonstruowane przez niemieckich inżynierów tak, aby umożliwić maksymalne wykorzystanie powierzchni ściennych oraz tych przy podłożu, umożliwiając łatwe sprzątanie pod nimi.

Dlaczego warto?:

 1. możliwość dowolnego konfigurowania stołu warsztatowego
 2. ponad 100 rozwiązań w zakresie łączenia poszczególnych elementów – możliwość konfigurowania odpowiadająca na niemal wszystkie potrzeby
 3. możliwość dostosowania stołu roboczego do własnych potrzeb w dowolnym czasie
 4. 10 lat gwarancji
 5. wygoda użytkowania zarówno przez osoby lewo jak i praworęczne
 6. idealne dopasowanie oraz łatwy montaż poszczególnych elementów
 7. oszczędność przestrzeni dzięki łączeniu poszczególnych elementów w taki sposób aby nie powstawały między nimi luki
 8. optymalne wykorzystanie przestrzeni, dzięki możliwości przechowywania narzędzi na perforowanym panelu i w systemowych szafkach ściennych
 9. kompaktowe rozwiązanie idealne dla każdego warsztatu
 10. system prowadnic łożyskowych
 11. skręcane śrubami wysokiej jakości

Akcesoria garażowe


Bęben naścienny roll-up automatic, akumulatorowy.

Bębny naścienne firmy Gardena odznaczają się wysokim komfortem użytkowania. Posiadają automatyczne zwijanie węża „roll-up automatic” akumatorowy, oraz ręczne -poprzez lekkie pociągnięcie wyciągniętego węża, co spowoduje jego zwijanie w równomiernym i powolnym tempie.

Produkty mocowane są na ścianie. Można je obrócić o 180 stopni składając bęben na ścianie. Posiadają wysokiej jakości sprężyny oraz blokady aktywujące w 50-cm odstępach. Węże o średnicy 13 mm występują w trzech rodzajach długości, 15, 25, 35 m i zapewniają duży przepływ wody, np. przy stosowaniu zraszaczy.

Produkty te są opatrzone 5-letnią gwarancją.

 


Skrzynie i kosze


Kosze na odpady z pokrywą. Pojemnik o pojemności 60 l, zawieszany na ścianie.

Kosze na odpady z pokrywą. Pojemnik o pojemności 60 l, zawieszany na ścianie.

Wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych wytrzymałe kosze do segregacji śmieci.

Skrzynie posiadają wzmacniane boczne krawędzie oraz bardzo wytrzymałe pokrywy, dostępne w różnym litrażu (35, 60, 75, 90, 120 litrów), kompatybilne ze sobą (dolna podstawa dopasowana do górnej krawędzi skrzyń dzięki czemu wygodnie możemy stawiać jedną na drugiej).

We wszystkich produktach po bokach znajdują się wzmocnione uchwyty dzięki którym możemy bardzo łatwo i wygodnie przenosić je w jedną lub dwie osoby a także przewozić na wózkach na kółkach (np. gdy są załadowane szkłem). Wszystkie produkty dostępne są w pełnej kolorystyce.

 


Urządzenia do pielęgnacji garażu oraz domu Liefheit i Starmix

Któż nie potrzebuje w domu dobrego mopa z wiadrem, odpowiednich nakładek do pielęgnacji różnego rodzaju podłóg. Dzięki opatentowanemu Systemowi Click firmy Leifheit teraz możesz mieć jeden drążek, który będzie pasował do wielu produktów takich jak: gumowa szczotka, gumowa ściągaczka do podłogi, miotła, ściągaczka do szyb, odkurzacz do szyb.

 

Ręczna zamiatarka Starmix idealna do domu i ogrodu. Szczotki z łatwością podnoszą liście, papierki, puszki i inne śmieci umieszczając je w zbiorniku z tyłu urządzenia o pojemności 25 litrów. Wygodna w użyciu, wydajna ( 1600 m2 /godz.) o wadze 6 kg i szerokości zamiatania 55 cm.


Stojaki na drewno Wolfcraft oraz drabiny Stalco i Krause 

Firma Wolfcraft proponuje bardzo lekki, aluminiowy, składany stojak na drewno. Dzięki niemu drewno schnie równomiernie od dołu i od góry. Dodatkowym atutem tego produktu są ścianki boczne, które zapobiegają osunięciu się drewna np. zapewniają bezpieczeństwo dzieciom bawiącym się na podwórku. W ofercie dostępne są dwa rozmiary: XL i XXL.

Dzięki drabinom teleskopowym możemy szybko i sprawnie oczyścić rynny po sezonie zimowym czy zawiesić oświetlenie świąteczne. Drabiny producentów Stalko oraz Krause możemy bardzo łatwo przechowywać na ścianie w poziomie lub w pionie nie zajmując dużo miejsca.  Dodatkowym atutem jest ich waga, sposób rozkładania.


Urządzenie do czyszczenia butów firmy Bartscher

Lśniące buty bez wysiłku. Uruchamiane stopą przez przycisk. Wykonana ze stali, pomalowana proszkowo. Cichobieżne szczotki polerujące z telyrenu, do jasnych i ciemnych butów. Dodatkowa szczotka czyszcząca do większych zabrudzeń. Dozowniki na pastę do butów w płynie z zaworem kulowym.


Wycieraczki systemowe Techem

Wycieraczki wiodącego producenta, firmy Techem, to doskonały wybór do garażu. Wymiary przygotowywane na zamówienie, według potrzeb klienta. W przypadku wycieraczek gumowych i szczotkowych, zakres temperatur stosowania wynosi od -40 do +70 stopni. Dostęne w 3 rodzajach wysokości – 12,17 i 22 mm.

Przechowywanie boxa, kajaka, deski windsurfingowej