Podłogi Fortelock


Podłogi Fortelock Śląsk

Fortelock to nowoczesne modułowe płytki wykonane z PCV. Łatwy montaż, wytrzymałość, ciekawy wygląd i możliwość ułożenia ich w dowolny wzór sprawiają, że płytki Fortelock

Ekspozycja Fortelock na Pierwszym Rajdzie Śląskadoskonale nadadzą się do tak różnorakich pomieszczeń jak garaże, hale przemysłowe, warsztaty samochodowe, biura, sklepy, magazyny, przedszkola, szkoły czy nawet fabryki.

Szybkie podłogi, montaż w jedną godzinę!

Płytki Fortelock są łatwe do samodzielnego zamontowania, dzięki zamkowemu systemowi łączeń. Całą podłogę możemy ułożyć już w jedną godzinę! W odróżnieniu do montażu innych podłoży, w przypadku montażu podłóg Fortelock zwykle nie jest konieczne specjalne przystosowanie podłoża. Jeśli któraś z płytek ulegnie uszkodzeniu, można ją wymienić na inną bez demontażu podłogi.

Fortelock to wytrzymałość i odporność

Struktura polimerowa posadzki Fortelock jest odporna na działanie większości olejów i kwasów. Do produkcji stosowane są także trudnopalne materiały. Podłogi zamkowe Fortelock stanowią doskonałą izolację cieplną. Szczelne połączenia między płytkami zapobiegają dostawaniu się pod nie wilgoci. Jeśli pod podłogą znajduje się wilgoć, dzięki systemowi Airflow płytki „oddychają” sprawiając, że woda odparowuje pozostawiając pod płytkami suchą powierzchnię.