Vzorové projekty


Meble garażowo-warsztatowe WolfcraftSystem mebli garażowo-warsztatowych Wolfcraft pozwala na zagospodarowanie przestrzeni w warsztacie lub garażu według indywidualnych potrzeb oraz pomysłów. Skonstruowane przez niemieckich inżynierów tak, aby umożliwić maksymalne wykorzystanie powierzchni ściennych oraz tych przy podłożu, umożliwiając łatwe sprzątanie pod nimi.

Dlaczego warto?:

 1. możliwość dowolnego konfigurowania stołu warsztatowego
 2. ponad 100 rozwiązań w zakresie łączenia poszczególnych elementów – możliwość konfigurowania odpowiadająca na niemal wszystkie potrzeby
 3. możliwość dostosowania stołu roboczego do własnych potrzeb w dowolnym czasie
 4. 10 lat gwarancji
 5. wygoda użytkowania zarówno przez osoby lewo jak i praworęczne
 6. idealne dopasowanie oraz łatwy montaż poszczególnych elementów
 7. oszczędność przestrzeni dzięki łączeniu poszczególnych elementów w taki sposób aby nie powstawały między nimi luki
 8. optymalne wykorzystanie przestrzeni, dzięki możliwości przechowywania narzędzi na perforowanym panelu i w systemowych szafkach ściennych
 9. kompaktowe rozwiązanie idealne dla każdego warsztatu
 10. system prowadnic łożyskowych
 11. skręcane śrubami wysokiej jakości

Podłogi Fortelock


Profi auto 2017. Fot. InsidegarageFortelock jest systemem nowoczesnych podłóg przeznaczonym do powierzchni zarówno nowo utworzonych jak i tych już wykonanych. Przeznaczony jest do pomieszczeń takich jak garaże, warsztaty samochodowe, siłownie, obiekty użyteczności publicznej.
Płytki modułowe można ułożyć w dowolny wzór co sprawi że wnętrze stanie się nietuzinkowe, a przy tym bardzo wytrzymałe na wszelkie zabrudzenia oraz środki chemiczne. Zaletą jest oddychalność podłoża, szybki montaż i demontaż. Przez wiele lat podłoga będzie wyglądała estetycznie. Podłogę łatwo utrzymać w czystości.
Fortelock to system podłóg dla odbiorców, którzy wymagają czegoś więcej. Gwarancja producenta wynosi do 12 lat! Czas użytkowania szacuje się na 25 lat!


System Kenovo


Kenovo to grupa produktów uniwersalnych, bardzo łatwych w montażu, idealnych dla klientów poszukujących możliwości zaoszczędzenia miejsca w pomieszczeniach takich jak garaże, domki narzędziowe, pralnie, spiżarnie.
System składa się z w pełni kompatybilnych modułów, W każdym momencie można go dowolnie przebudować według własnych potrzeb.

Regały posiadają technologię szybkiego montażu oraz demontażu, dzięki czemu może zostać przeniesiony do innej lokalizacji w przyszłości. Dodatkowym atutem jest wysoka jakość wykonania oraz powłoka elastomerowa na hakach, zapobiega zarysowaniu zawieszanych przedmiotów.
System Kenovo posiada dwie grupy produktowe, czarną oraz białą, która jest najnowszą odpowiedzią na potrzeby konsumentów.


Skrzynie do przechowywania Keeper


Wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych wytrzymałe skrzynie do przechowywania.

Posiadają wzmacniane boczne krawędzie oraz bardzo wytrzymałe pokrywy, dostępne w różnym litrażu, kompatybilne ze sobą (dolna podstawa dopasowana do górnej krawędzi skrzyń dzięki czemu wygodnie możemy stawiać jedną na drugiej).

Po bokach znajdują się wzmocnione uchwyty dzięki którym możemy bardzo łatwo i wygodnie przenosić je w jedną lub dwie osoby.

Dodatkową zaletą skrzyń Keeper są otwory w bocznych ściankach, dzięki którym możemy w łatwy sposób ustalić, co w danym momencie jest w nich przechowywane.

 


Dodatkowe produkty


Drabiny Stalko i Krause

Któż nie potrzebuje drabiny w domu. Dzięki drabinom teleskopowym możemy szybko i sprawnie oczyścić rynny po sezonie zimowym czy zawiesić oświetlenie świąteczne.

Drabiny producentów Stalko oraz Krause możemy bardzo łatwo przechowywać na ścianie w poziomie lub w pionie nie zajmując dużo miejsca.  Dodatkowym atutem jest ich waga, sposób rozkładania.


Stojaki na drewno

Firma Wolfcraft proponuje bardzo lekki, aluminiowy, składany stojak na drewno. Dzięki niemu drewno schnie równomiernie od dołu i od góry. Dodatkowym atutem tego produktu są ścianki boczne, które zapobiegają osunięciu się drewna np. Zapewniają bezpieczeństwo np. w przypadku dzieci bawiących się na podwórku. W ofercie dostępne są dwa rozmiary: XL i XXL.


Urządzenie do czyszczenia butów firmy Bartscher

Lśniące buty bez wysiłku. Uruchamiane stopą przez przycisk. Wykonana ze stali, pomalowana proszkowo. Cichobieżne szczotki polerujące z telyrenu, do jasnych i ciemnych butów. Dodatkowa szczotka czyszcząca do większych zabrudzeń. Dozowniki na pastę do butów w płynie z zaworem kulowym.